Кафе Vergnano 1882 Arabica (x30)

620 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Vergnano 1882 Arabica (x30)

Кафе капсули CAFFE Vergnano Arabica Nespreso
Мешавина од најдобрите зрна Арабика култивирани во Латинска Америка
со арома на свежо овошје и цвеќе во чашата.
Завршена е со допир на киселоста на Робуста и нејзините нежни ноти
се збогатени со слатки мириси кои потсетуваат на скапоцено дрво од кедар.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
свежо овошје и цвеќе
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Латинска Америка
100% Арабика 30 x 5гр. Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка