Кафе Pellini Magnifico (x10)

240 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Pellini Magnifico (x10)

Како дел од Pelini Luxery Coffee, Magnifico е вистински избор за сите оние кои се љубители на Италијанско еспресо. Своето место во оваа категорија се должи на богатата арома.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
Чоколадо и Мед
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Бразил / Гватемала / Колумбија
100% Арабика
10 х 5 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка