Кафе Vergnano 1882 Amalfi (x10)

220 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Vergnano 1882 Amalfi (x10)

Кафето Vergnano 1882 Амалфи е едно од екслузивната линија на Vergnano кафињата која што се произведува исклучиво за мегународни пазари и е инспирирано и добива форма од убавините на италијанскиот град Амалфи.
Кафе со рамнотежа помеѓу аромата и коизистенцијата,посветен на оние кои преферираат миризливо и лесно, но полно кафе.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
миризливо и лесно
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Латинска Америка
100% Арабика 10 x 5гр. Nespresso® Compitable
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка