Кафе Pellini Armonioso (x10)

240 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Pellini Armonioso (x10)

Како дел од новата колекција на Pellini Luxury Coffee, кафето Armonioso е Италијанско еспресо со интензивна арома и долготраен вкус.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
Суво овошје
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Бразил / Гватемала / Колумбија / Етиопија
100% Арабика
10 х 5 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка