Кафе Pellini Top Arabica (х10)

220 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Pellini Top Arabica (х10)

Вистински погодок за сите љубители на ароматично 100% Арабика кафе. Претставува посебен рецепт на Pellini, совршен рецепт полн со богати и елегантни ароми и вкусови.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
Чоколадо, Овошје и Мед
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Бразил / Гватемала / Колумбија / Етиопија
100% Арабика
10 х 5 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка