Вермут Martini Bianco 2x 1л со подарок Мартини рејсинг перниче

1,580 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Вермут Martini Bianco 2x 1л со подарок Мартини рејсинг перниче

Кралица на вермутот, наречена Bianchisimo или најбелата, со арома на ванила во срцето, мешавина од билки, цвеќиња и бели вина од типот на Trebbiano ја создаваат светлата боја и комплексна арома на Martini Bianco. Со две Martini Bianco ке добиете и Martini Racing перниче.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка