Вермут Martini Rosato 1л

750 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Вермут Martini Rosato 1л

Се добива со бленд на црвено и бело вино кое природно допринесува за неговата розеникава боја. Инфузирано со каранфилче, цимет и мускатно оревче овој вермут претставува одличен пијалок
chartarrow

1

50

100

15%
Розева
Зачинето вино со каранфилче, мускатно оревче и цимет
Овошен вкус со акцент на цимет и каранфилче
Цветен финиш

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Вино, Алкохол, Шеќер, Природни ботанички екстракти, Природни ароми, Содржи сулфити.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка