Кафе Must Cappuccino (x16)

310 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Must Cappuccino (x16)

Пенлив и конзистентен вкус. Совршен бленд од врвни состојки за вкусна шолја капучино. Подготовката на уметничко капучино никогаш не било полесно. Вкусови и ароми спаковани во Dolce Gusto компатибилни капсули.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

40ml

110ml
Чоколадо и Бадем
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Колумбија
полномасно млеко во прав, шеќер, кафе, екстракт од кафе 12,2%, агенси против згрутчување Е551, емулглатор, соја лецитин
16 х 7 г.
Dolce Gusto® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка