Кафе Pellini Top Arabica (х30)

670ден 450 ден
Важи до: 31.12.2021
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Кафе Pellini Top Arabica (х30)

Вистински погодок за сите љубители на ароматично 100% Арабика кафе. Претставува посебен рецепт на Pellini, совршен рецепт полн со богати и елегантни ароми и вкусови.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
Чоколадо, Овошје и Мед
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Бразил / Гватемала / Колумбија / Етиопија
100% Арабика
30 х 5 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка