Текила Patron Café 0,70л

1,495 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Текила Patron Café 0,70л

Патрон Текила со есенцијата на добро кафе. Сув, не многу благ ликер од кафе со ниска алкохолност. Одличен за уживање како самостоен пијалок, во коктели или како состојка во десерти.
chartarrow

1

50

100

35%
Темно кафена
Свежо кафе, чоколадо и ванила
Свежо печено кафе, нота на ванила и лесна текила
Глаток и сув
Мексико

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Мексико
100% Де Агаве (кактус) со додадена боја на карамела
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка