Текила Patron Anejo 0,70л

2,980 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Текила Patron Anejo 0,70л

Рачно направена во мали количини, за да биде со гладок, и благ вкус. Направена од 100% Син Кактус (Weber Blue Agave), флаширана во рачно нумерирани стаклени шишиња. Зреена во дабови буриња преку 12 месеци, за да се добие совршена текила за уживање.
chartarrow

1

50

100

40%
Светло златна
Дабово дрво, ванила и суво грозје
Дабово дрво, ванила, мед и суво грозје.
Чадени ноти и карамел

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Мексико
100% Вебер блуе агаве (кактус)
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка