Сируп од цимет Mixer 1л

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сируп од цимет Mixer 1л

Зачинет со најдобриот цимет од Шри Ланка, Mixer сирупот претставува одличен сојузник на ладни и топли напитоци. Совршено се вклопува во топло чоколадо, чаеви и коктели.
Кафена боја
Цимет

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Шеќер, вода, ароми, екстракт од цимет (2%), концентрат од сок од лимон
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка