Сос црвено овошје Mixer 1,4л

600 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Сос црвено овошје Mixer 1,4л

Со 18 % сок од црвени овошја, овој сос од асортиманот на Mixer е одличен како додаток во сладолед, десерт или кафе. Совшрено одговара и во подготовката на одредени коктели пред се за вкусот, но и за уникатната боја.
Црвена боја
Шумско овошје

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Гликозен сируп, шеќер, сок од јагода (6%), сок од малина (6%), сок од капина (6%), регулатор на киселост: лимонска киселина, ароми, конзерванс: калиум сорбат
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка