Ликер Campari 1л со подарок

950 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Ликер Campari 1л со подарок

Ликер што ќе го обожавате во прв момент, благодарение на посебната текстура и впечатлива мешавина на вкусови.
Добивате подарок, две оригинални Campari тоник чаши.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка