Рум Bacardi Carta Blanka 1л со сет подарок

1,050 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Рум Bacardi Carta Blanka 1л со сет подарок

Уживајте вистински во коктел подготвен со Bacardi Carta Blanka. Пакет направен по ваша мерка со 2 оригинални Bacardi чаши и уникатен оригинален Bacardi метален толчник.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка