Рум Bacardi Carta Blanka 1л со сет подарок

1,050 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Рум Bacardi Carta Blanka 1л со сет подарок

Уживајте вистински во коктел подготвен со Bacardi Carta Blanka. Пакет направен по ваша мерка со 2 оригинални Bacardi чаши и уникатен оригинален Bacardi метален толчник.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка