Виски Dewar`s 12 годишен 0,70л со подарок

1,940 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Виски Dewar`s 12 годишен 0,70л со подарок

Бидете оригинални и уживајте со најнаградуваното шкотско виски. Dewar`s 12 виски во пакет со 4 оригинални Dewar`s кристални чаши.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка