Рум Bacardi Oakheart 0,70л со подарок

650 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Рум Bacardi Oakheart 0,70л со подарок

Направете вистинска бар атмосфера во домот и вашите гости ќе бидат воодушевени. Пакет со прекрасниот Bacardi Oakhart и оригинални брендирани подароци, Бакарди кригла за рум, Oakhart гума за шанк и затворач.

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка