Кафе Must Ginseng (x10)

150 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Must Ginseng (x10)

Деликатна арома со нота на карамела за доживување на слатко искуство. Со шолја Must Ginseng кафе, ќе се наполните со енергија и оптимизам во текот на целиот ден.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

40ml

110ml
Женшен и Цитрусни ноти
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Централна Африка
шеќер, дехидриран гликозен сируп, инстант кафе (10%), кокосово масло, млеко во прав, екстракт од женшен (1,5%), млечни протеини, стабилизатори: Е340 (ii), E551, емулглатор Е471 , вкусови.
10 х 5 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка