14 Вотка



Chopin Family reserve Vodka 0.7l

Исклучителна вотка со единствен вкус...
10,200 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Вотка Grey Goose Le Orange 0,70л

Grey Goose L’Orange водката е направена од свежо набрани портокали. како и со супериорното жито...
2,510 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Шопен луксузна вотка од 'рж 0.7l

Вотката Шопен од 'рж е прецизно составена за да ја прикаже сложената, зачинета топлина на полската 'рж
2,360 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Шопен луксузна вотка од пченица 0.7l

Нашата најлесна, најделикатна вотка, со суптилна сладост...
2,360 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
UKIYO Japanese Rice Vodka 0.7l

UKIYO: "Floating world" Терминот UKIYO се однесува на состојба на умот во која се нагласува живеењето во моментот, одвоено од тешкотиите на животот
1,980 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Vodka Svedka 1.0l

SVEDKA е супер-Шведска вотка Името е комбинација од зборовите Свенска, што значи шведски, и вотка...
830 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка