7 ЏинЏин Star of Bombay 0,70л

Инспириран од сафирот содржан на самото име на производот, Star of Bombay е исклучително гладок премиум џин...
2,200 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Џин The Botanist Islay dry 0,7л

Луксузниот The Botanist Islay Dry Gin се прави во дестилеријата Бруихладич во Шкотска. Интересен факт...
2,200 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Џин Bombay Sapphire 0,70л

Додека обичните џинови се произведуваат со зовривање на нивните тревки директно во пијалокот, да го достигнат нивниот вкус...
1,050 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 7
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Џин Bombay Sapphire 0,05л

Додека обичните џинови се произведуваат со зовривање на нивните тревки директно во пијалокот...
105 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 13
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Џин Bombay Sapphire Sunset 0.70л

Инфузиран со топли зачини и слатко горчлива шпанска мандарина, BOMBAY SAPPHIRE SUNSET е совршен џин за повторно поврзување и опуштање со пријателите, додека сонцето се спушта, а денот станува ноќ.
0 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Џин Bombay Sapphire Premier Cru 0.70л

Откријте ги светлите, смели цитрусни ноти на одржливо одгледуваните шпански Фино лимони, мандарини и слатките Навал портокали од Мурсија. Прослава на најубавите вкусови на природата.
0 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка