32 Аперитиви и ЛикериЛикер St. Germain 0,70л

Првиот француски ликер во светот изработен на традиционален начин...
2,150 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Ликер Cointreau 0,70л

Ликерот Контро е бленд од трипл сек ( ликер со вкус на портокал), произведен во Saint-Barthélemy-d'Anjou Франција...
1,350 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Битер Martini Reserva 0,70л

Уште од 1864 година Мартини постојано го изненадува светот со своите пијалоци...
1,100ден 920 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Вермут Martini Riserva Ambrato 0,75л

Создаден од креаторите на Мартини, овие два се автентични Вермути од Торино...
1,000ден 850 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Вермут Martini Riserva Rubino 0,75л

Создаден од креаторите на Мартини, овие два се автентични Вермути од Торино...
1,000ден 850 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Ликер Passoa Passion Fruit 0,70л

Ликерот Пасоа е вкусен ликер од маракуја(passion fruit) со 100%...
940 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Ликер Amaro Averna 0,70л

Amaro Averna е одличен ликер за уживање во било кој период од денот. Можете да го пиете на собна температура, со мраз или замрзнат...
860 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Ликер Aperol 1л

Самото име кажува се: Аперол е перфектен аперитив...
840 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Узо Mitilini 2,0л

Гладок, традиционален и лесен, со дестилат од бакарни казани.
825 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 6
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Вермут Martini Bianco 1л

Кралица на вермутот. Позната во минатото како Bianchissimo- најбелата...
750ден 680 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Аперитиво Martini Fiero 1Л

MARTINI Fiero и тоник се направени еден за друг – овој современ вермут е мешавина од цитрус и горчлив портокал со меки бели вина
750ден 680 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Вермут Martini Rosato 1л

Се добива со бленд на црвено и бело вино кое природно допринесува за неговата розеникава боја...
750ден 680 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Вермут Martini Extra Dry 1л

Есенцијата на ретки дрвја, тревки и цитрусни овошја, заробени во секоја капка на овој производ, го прават Мартини Драј...
750ден 680 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 4
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Вермут Martini Rosso 1л

Кога светот побара современ вермут, занаетчиите на Мартини произведоа комплетно нова база на црвено и бело вино...
750ден 680 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Узо Ouzo 12 1л

Името е настанато во 1880 година во дестилеријата Kaloyannis од „Бурето бр.12„...
655 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 1
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Ликер Bols бело какао 0.70л

Bols Crème de Cacao White е чист ликер со вкус на млечно чоколадо, поткрепен со слаби тонови на ванила и кајсија.
620 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 2
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Ликер Bols Малина 0,70л

Болс Малина е длабоко црвен ликер направен со вистински, природни ботаници. Направен е од свежо исцедена малина за да се создаде овој вкусен свеж ликер од малина. Болс Малина е темен ликер,
620 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Ликер Bols Amaretto 0,70л

Ликерот Болс Амарето е направен, верен на своето потекло, од дестилат на јадра од бадем и...
620 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Uzo vero

a
578 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Узо Dimino 0.7л со 2 чаши

Узо Димино е производ стареен два месеци од 100% дестилат, без додаден шеќер...
550 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Узо Dimino 0,2л

Узо Димино е производ стареен два месеци од 100% дестилат, без додаден шеќер...
155 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 12
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Узо Ouzo 12 0,20л

Името е настанато во 1880 година во дестилеријата Kaloyannis од „Бурето бр.12„...
150 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 24
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Ликер Cointreau 0,05л

Ликерот Контро е бленд од трипл сек ( ликер со вкус на портокал), произведен во Saint-Barthélemy-d'Anjou Франција...
140 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 21
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Вермут Martini Rosso 0,06л

Кога светот побара современ вермут, занаетчиите на Мартини произведоа комплетно нова база на црвено и бело вино...
70ден 60 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 7
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Вермут Martini Bianco 0,06л

Кралица на вермутот. Позната во минатото како Bianchissimo- најбелата. Вкусовите на луѓето ги препознаа нежните ноти на ванила...
70ден 60 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 9
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Безалкохолен Аперитив Martini Vibrante 0.75л

Ви го претставуваме Vibrante, нашето вкусно комплексно, цитрусно аперитиво.
0 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Безалкохолен Аперитив Martini Floreale 0.75л

Ви го претставуваме Vibrante, нашето вкусно комплексно, цветно аперитиво.
0 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот
Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка