Аперитиво Martini Fiero 1Л

750 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Аперитиво Martini Fiero 1Л

MARTINI Fiero и тоник се направени еден за друг – овој современ вермут е мешавина од цитрус и горчлив портокал со меки бели вина – совршен аперитив кога се меша со тоник. Неговата огнена боја и вкусните, овошни вкусови се 100% природни, без додаток на вештачки бои, конзерванси и шеќери и се резултат на внимателен, обмислен процес на мешање од нашиот Мастер Блендер, Beppe Musso.
chartarrow

1

50

100

14.9%
Портокалово црвена
Прекрасен Андалузиски портокал
Слатко-горчлив, со примеса на горчлив портокал
Италија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Бело вино, кора од Андалузиски црвен портокал, зачини
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка