Кафе Musetti Cremissimo (x10)

260 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Musetti Cremissimo (x10)

Интензивна и избалансирана мешавина. Богата структура и крем, сето тоа му дава на непцето постојан и огромен вкус. Одлични, избалансирани ароми,и пријатни мириси му даваат на кафето жив, цврст и длабок вкус.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

40ml

110ml
Какао и Лешник
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

80% Арабика / 20% Робуста
Географско потекло

Бразил / Кенија
80% Арабика / 20% Робуста
10 x 5,6 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка