Кафе Musetti Evoluzione (x10)

260 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Musetti Evoluzione (x10)

Со 100% сертифициран Арабика квалитет, ова кафе го прави посебни во целиот асортиман на Musetti. Погодно е за сите оние кои сакаат да уживаат во автентичен вкус на кафе, со низок процент на кофеин.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

40ml

110ml
Лимон, Портокал и Бадем
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Етиопија
100% Арабика
10 x 5,6 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка