Кафе Musetti Cremissimo (x10)

260ден 210 ден
Важи до: 31.12.2020
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Кафе Musetti Cremissimo (x10)

Интензивна и избалансирана мешавина. Богата структура и крем, сето тоа му дава на непцето постојан и огромен вкус. Одлични, избалансирани ароми,и пријатни мириси му даваат на кафето жив, цврст и длабок вкус.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

40ml

110ml
Какао и Лешник
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Состав

80% Арабика / 20% Робуста
Географско потекло

Бразил / Кенија
80% Арабика / 20% Робуста
10 x 5,6 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка