The Dalmore Port Wood Reserve 0.7l

4,750 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

The Dalmore Port Wood Reserve 0.7l

ЦЕЛОСНО ИНДИВИДУАЛИСТИЧКИ, ОВОЈ БЛАГОРОДЕН ПИЈАЛОК ПРИКАЖУВА МНОШТВО НА ЕГЗОТИЧНИ ВКУСИ - ЦЕЛОСНО ОТКРИВАЊЕ
chartarrow

1

50

100

46.5%
Нектарини, кремаста карамела, печени костени и кафе Јава
Слатки црвени бобинки, портокали од Севилја, суво овошје и леплив пудинг од тофи
Богати сливи, султани, Сангвинело крвави портокали и мацерирани цреши
Шкотска

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 3
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка