Кафе Pellini Top Decaffeinato Naturale (x10)

220 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Pellini Top Decaffeinato Naturale (x10)

Уживајте во повеќе шолји вкусно еспресо во текот на денот. Со природниот начин на декофеинизација, кофеинот се екстрахира од зрното кафе преку јаглероден диоксид, природен елемент кој се наоѓа во воздухот кој го дишеме.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml
Цветни ноти и Мед
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Бразил / Гватемала / Колумбија
100% Арабика
10 х 5 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка