Кафе Musetti Ethiopia (x10)

280ден 170 ден
Важи до: 31.12.2019
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Кафе Musetti Ethiopia (x10)

Комплексна и исклучително означена арома, со цветни и цитрусни мириси со 100% Арабика. Вистински погодок за сите оние кои го почитуваат добриот вкус на кафето.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шолја:

25ml

40ml
Цитрусни ноти
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Состав

100% Арабика
Географско потекло

Етиопија
100% Арабика
10 x 5,6 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка