Кафе Musetti Decaffeinato (x10)

260 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Кафе Musetti Decaffeinato (x10)

Мешавина на кафе без кофеин со помалку од 0,1 % кофеин, но сепак е задржан традиционалниот вкус. Одлична комбинација за сите оние кои сакаат да се откажат од кофеинот, но да уживаат во богата арома на кафе.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml

40ml
Ванила и Сушено овошје
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Состав

55% Арабика / 45% Робуста
Географско потекло

Централна Африка
55% Арабика / 45% Робуста
10 x 5,6 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка