Кафе Musetti Mio Espresso (x10)

260ден 210 ден
Важи до: 31.12.2020
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Кафе Musetti Mio Espresso (x10)

Безвременска мешавина со хармоничен и кремаст вкус. Ослободува посебна арома која што ги задоволува сите вкусови и ги импресионира сите оние кои го сакаат кафето да го почуствуваат во неговиот автентичен вкус.
chartarrow

1

6

12

chartarrow

1

5

10

Големина на шоља:

25ml

40ml
Какао и Печива
chartarrow

1

5

10

chartarrow

1

5

10

chartarrow

Светло

Средно

Темно

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 10
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Состав

40 % Арабика / 60% Робуста
Географско потекло

Централна Америка
40 % Арабика / 60% Робуста
10 x 5,6 г.
Nespresso® Compatible
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка