Битер Martini Reserva 0,70л

1,100ден 920 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Битер Martini Reserva 0,70л

Уште од 1864 година Мартини постојано го изненадува светот со своите пијалоци. Битерот Martini Reserva е совршен за подготовка на разновидни коктели.
chartarrow

1

50

100

29%
Црвена
Зачински тревки
Портокал
Зачини

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Вода, Неутрални ботанички екстракти и алкохол
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка