Вермут Martini Bianco 1л

750ден 680 ден
Важи до: 31.12.2023
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА

Вермут Martini Bianco 1л

Кралица на вермутот. Позната во минатото како Bianchissimo- најбелата. Вкусовите на луѓето ги препознаа нежните ноти на ванила. Со повеќе награди почнувајќи од 1910 година, убавата дама на Песионе, стана име со највисок почит 
chartarrow

1

50

100

15%
Бела
Цитрусна арома и свеж ловоров лист
Ванила, тревки и вкус на печени јаболка
Благ финиш на јаболка и нота на цимет
Италија

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 5
ДОДАДИ ВО КОШНИЧКА
Географско потекло

Италија
Вино, Алкохол, Шеќер, Природни ботанички екстракти, Природни ароми и Сулфити
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка