Концентрирано пире од малина Mixer 1л

930 ден
Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Најавете се за да добиете информации за производот

Концентрирано пире од малина Mixer 1л

Без никакви бои и засилувачи на вкус Mixer пирето од малини претставува вистинско освежување на Вашиот коктел. Совршено одговараат за торти, па дури и за додавање на егзотичен вкус на Вашето топло чоколадо или сладолед.
Розева
Сочен вкус на зрела малина

Максимално дозволена количина од овој производ во една нарачка е 0
Нема на залиха
Географско потекло

Италија
Концентрат од пире од малина(57%), шеќер, закиселувачи: лимонска киселина, ароми, агенси за згуснување: пектин, ксантан гума, антиоксиданс: аскорбинска киселина, конзерванс: потасиум сорбат, екстракт од малина.
Слични производи

ПРЕПОРАЧАНИ ПРОИЗВОДИ

Кошничка Bevanda
Бесплатна достава за нарачки над 1500 денари
Вашата кошничка е празна Потврди нарачка Испразни кошничка